Plánované opravy

V současnosti pracuje tým farnosti na projektu osvětlení kostela, aby bylo vše připraveno a mohli jsme do roku 2020 vymalovat i interiér kostela.

V prostorách farního areálu je v havarijním stavu především budova bývalých farských chlévů na farním dvoře, kde budeme muset opravit minimálně havarijní stav střechy. Z menších oprav nás ještě v roce 2017 čeká oprava reliéf sv. Josefa nad farním vchodem.

Vzhledem k obrovské finanční náročnosti prosíme všechny o finanční podporu oprav našeho kostela:

ČÍSLO ÚČTU:  173885580/0300

Na všechny poskytnuté finanční dary na Vaši žádost vystaví Farnost Pozořice potvrzení o přijetí daru.

Poskytnutým darem mohou právnické osoby, OSVČ  i zaměstnanci snížit svůj daňový základ a tím si snížit placení daně z příjmů - fyzické osoby ( OSVČ a zaměstnanci) až do výše 15 % svého daňového základu, právnické osoby do výše 5% daňového základu.

Bližší informace a potvrzení o přijetí daru poskytne účetní farnosti:

Marie Dvořáčková
email: marie_dvorackova@centrum.cz