Plánované opravy

V současnosti pracuje tým farnosti na projektu opravy interiéru kostela.
Plánujeme především výmalbu kostela, opravu stropů a hvězd, opravu soklů a sanační omítky.

Práce jsou naplánovány takto:
1. etapa v roce 2020:
květen - červen 2020 výmalba presbytáře kostela
září - listopad 2020 výmalba přední části hlavní lodi kostela
2. etapa v roce 2021:
únor - říjen 2021 výmalba zadní části kostela, dokončení opravy soklů a sanační omítky

Během výmalby postavíme také pomocné lešení k hlavnímu oltáři, abychom mohli udělat památkový průzkum a připravit se také na opravu celého hlavního oltáře včetně hlavního obrazu v následnujících letech.

Významnou podporou jsou nám příspěvky všech obcí naší farnosti.

Vzhledem k obrovské finanční náročnosti prosíme všechny o finanční podporu oprav našeho kostela:
ČÍSLO ÚČTU:  173885580/0300

Na všechny poskytnuté finanční dary na Vaši žádost vystaví Farnost Pozořice potvrzení o přijetí daru.
Poskytnutým darem mohou právnické osoby, OSVČ  i zaměstnanci snížit svůj daňový základ a tím si snížit placení daně z příjmů - fyzické osoby ( OSVČ a zaměstnanci) až do výše 15 % svého daňového základu, právnické osoby do výše 5% daňového základu.

Bližší informace a potvrzení o přijetí daru poskytne účetní farnosti:
Marie Dvořáčková
email: marie_dvorackova@centrum.cz