Vinaya Naik

VINAYA NAIK

Datum narození: 26. 2. 1996
Bydliště: MUDKANI, INDIE
Zdravotní stav dítěte: dobrý
Škola: A- One garmets Kavalakki
Oblíbený předmět ve škole: Sociální práce
Záliby: zpěv, domácí práce
Ambice dítěte v životě: stát se sociální pracovnicí
Předpokládaný konec studia: 2019

Vinaya je velice talentovaná a cílevědomá dívka. Neztrácí čas povídáním o přestávkách, je neustále
něčím zaměstnaná, ráda se učí novým věcem. Momentálně pokračuje v kurzu šití, zvládne si již sama
ušít košili. Je velice kreativní a pilná. Ve svém volném čase chodí na brigády. Rodina vlastní půdu a chová dobytek.
Otec je zemědělec a matka pracuje jako námezdní dělnice. Vinaya žije společně se svými rodiči u prarodičů.

Překlad posledního dopisu (01/2019):

Ahoj všichni,

jak se máte? Mně i celé mé rodině se daří dobře. Ráda bych vám popřála vše nejlepší do nového roku 2019.

V minulém dopisu jsem vám psala, že navštěvuji kurzy šití, teď se již mohu pochlubit, že kurz jsem úspěšně absolvovala. Momentálně se připravuji na práci v obchodě s telekomunikačními technologiemi – učím se práci za pokladnou a nastavuji zákazníkům karty pro satelitní příjem TV. Pracuji také ve fotocentru, kde se učím, jak správně vytvořit a zalaminovat osobní průkazy a mnoho dalšího. Ráda se učím nové věci, to je asi vidět, ale myslím si, že se mi vše může jednou hodit.

Na podzim jsme s rodinou oslavili svátek Deepavali (svátek světel). Ušila jsem si na tuto příležitost nové šaty, s kamarády ze sousedství jsme upekli sušenky a moc jsme si to všichni užili.

Nedávno mi zemřela příbuzná. Tato smutná událost zasáhla celou moji rodinu. Zemřela na horečku dengue. Je smutné, že jsme nevěděli, že trpí právě touto nemocí a nezačali ji léčit již v počátečním stádiu. Její stav se den ode dne zhoršoval. Doma bydlím s rodiči a bratrem, všichni jsou zdrávi a moc vás pozdravují.

Momentálně zde máme zimní období, rána jsou chladná, lidé jsou často nachlazení, mají rýmu a kašel. Toto období potrvá asi do února.

Děkuji vám za podporu, vždy mě dokážete povzbudit k dalšímu snažení, ať už ve škole či v práci a já mám znovu chuť učit se novým věcem. Děkuji vám a přeji ještě jednou vše dobré v novém roce 2019.

Vaše Vinaya

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace